Oстали међународни пројекти који се реализују на Економском факултету

Информације о осталим активностима и пројектима у домену међународне сарадње који се реализују на Економском факултету у Београду можете наћи овде.

Као део конзорцијума европских универзитета и истраживачких института које координира Универзитет у Хелсинкију (74. на Шангајској листи) Факултет је добио пројекат „DEFEN-CE: Social dialogue in defense of vulnerable groups in post-COVID-19 labour markets”. Пројекат финансира Европска унија кроз буџетску линију Директората за Запошљавање (DG Employment): „Унапређење експертизе у индустријским односима”. Остали партнери су, између осталих, Универзитет у Стокхолму, Универзитет у Дуисбургу, Институт CELSI из Братиславе, Литвански Центар за друштвена истраживања, италијанска фондација ADAPT итд.